| TYPE | SD |
| MEMORY CAPACITY | 32 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | SD CARD ULTRA |
| TYPE: | SD |
| MEMORY CAPACITY: | 32 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 120 MB/S |
| EAN | 619659183813 |



i
"" Today
| TYPE | SD |
| MEMORY CAPACITY | 32 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | SD CARD ULTRA |
| TYPE: | SD |
| MEMORY CAPACITY: | 32 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 120 MB/S |
| EAN | 619659183813 |