| TYPE | SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA 64GB 80MB |
| TYPE: | SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 140 MB/S |
| EAN | 619659200176 |





i
"" Today
| TYPE | SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA 64GB 80MB |
| TYPE: | SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 140 MB/S |
| EAN | 619659200176 |