| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.600 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.500 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.570 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -15/50 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | CL2000U W 53 E/CL2000 53 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 5.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 7.2 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 1.500 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -15/50 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -15 °C |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 26/56 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 64 dB |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 957/302/213 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 805/554/330 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 10 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 32.7 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4062321679767 |























