| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.900 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.468 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.475 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -25/50 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -25 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | AS50SDBHRA-MWV/1U50KEBFRA-SH |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 5.900 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4.6 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 8.51 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 1.468 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -25/50 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -25 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 28/60 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 65 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 830 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 883/322/221 MM |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 820/642/306 MM |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 12.8 |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 36.3 |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6932063881873 |





























