| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 2.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 3.000 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.650 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.808 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -25/50 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -25 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | AS25SBBHRA-MWV/1U25DEBFRA-SH |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 9000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 2.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 3.000 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4.6 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 8.8 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 0.650 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -25/50 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -25 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 19/58 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 63 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 610 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 812/203/296 MM |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 753/549/275 MM |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 8.8 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 22.4 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6932063881859 |



































