
Flexis Plus - Повече от по-малко
UVC Стерилизация
Излъчва ултравиолетова светлина, за да стерилизира преминаващия през него въздух с ефективност до 99,998%.
EKO сензор
Открива условията на въздуха в помещението и човешките дейности в реално време и превключва режима на работа, за да постигне по-висока енергийна ефективност.


UVC СТЕРИЛИЗАЦИЯ
Здравословен въздух Здравословен живот
Климатикът Haier е оборудван с UVC ГЕНЕРАТОР модул. Модулът е тестван и доказано ефективен в инхибиране на Covid-19 вируса с до 99,998% ефективност.
Технология
Дължина на вълната на UVC
UVC е по-късата и по-енергична дължина на вълната, варираща от 200-280nm от спектъра на слънчевата светлина. Тя е особено ефективна в унищожаването на генетичен материал.
Вградени UV лампи
UV лампите са разположени близо до въздухозаборника, където въздухът в стаята циркулира в климатика. Въздушните опасности се унищожават незабавно, когато преминават през областта.
Предпазна блокировка
Когато предният панел е отворен, климатикът автоматично изключва UVC лампите. Това предотвратява потенциалните рискове хората да бъдат директно изложени.
Предимства
Безопасна, надеждна работа
Елиминира въздушните опасности, без вредни химикали, без остатъци и без натоварване за околната среда.
Ефективна стерилизация
Стерилизацията на Haier UVC използва дължина на вълната между 265-275 nm, която е по-силна в унищожаването на невидимите замърсители във въздуха.
99.998%
Тествано и доказано ефективно в инхибиране на Covid-19 вируса с 99.998% ефективност.
ECO SENSOR
По-висока енергийна ефективност за по-добро изживяване
Сензорът засича качеството на въздуха и човешките дейности в реално време. В зависимост от информацията засеченето от сензора климатика превключва резима си на работа за да подобри енергийната си ефелтивност и потребителско преживяване.
Технология
С два вградени модула Eco Сензора открива две зони едновременно, всяка с ъгъл до 120° и разстояние до 8 метра. Сензорът автоматично анализира условията на човешка дейност в помещението и след това регулира въздушния поток, за да го следва или избягва въз основа на индивидуалните изисквания.

Комфортно преживяване
Ако в зона А има хора, въздушният поток ще следва хората в зона А, когато режимът FOLLOW е включен.Ако има хора в зона В, въздушният поток ще избягва пряк контакт с хората в зона В, когато режимът AVOID (Избягване) е включен.Ако Eco Сензора засече хора и в зона А, и в зона В, климатикът автоматично ще премине в режим на ляво/дясно люлеене.
Energy-Saving
Екосензорът интелигентно разпознава наличието на хора в стаята. Когато помещението е празно, климатикът преминава в енергоспестяващ режим за 20 минути.
По-чист и по-екологичен въздух
Технологията убива бактериите и поддържа изпарителя чист. Тя позволява на климатика да работи с пълния си капацитет на охлаждане, осигурявайки по-чист въздух.

ТЕХНОЛОГИЯ
По време на работа върху изпарителя се натрупва мръсотия. Ако не се почиства редовно, мръсотията води до развитие на плесени и бактерии, които влошават качеството на въздуха, който излиза от климатика. Освен това тя намалява ефективността на климатика с 15-30%.
Cold Expansion
Замръзването на изпарителя/кондензатора генерира сила на разширение, която отлепва залепналата мръсотия от повърхността.
Express Washing
Хидрофилният алуминий с по-малък ъгъл спомага за увеличаване на ефективността на оттичане на водата с 20%.
Anti-bacteria
Покритието върху алуминия съдържа сребърни наночастици, които убиват бактериите и възпрепятстват развитието им с до 99,99%.
WI-FI КОНТРОЛ
Управлявайте климатика си отвсякъде по всяко време
Представете си, че бързате да се приберете вкъщи през горещото лято или лежите на дивана вкъщи, но не можете да намерите дистанционното управление. Това, което искате, е лесно и достъпно управление на вашия климатик отвсякъде и по всяко време. С приложението Haier Smart Air 2 на вашия телефон или таблет, получавате точно това.


Групов контрол
Управлявайте няколко устройства само с един смартфон.
Интелигентно напомняне
Изпраща редовни известия на потребителя за почистване на филтърната мрежа.
Седмичен таймер
Задава температурата и скоростта на вентилатора за предстоящата седмица.
Предупреждение за грешка
Кодът за грешка се показва в приложението при неизправност.
Удобен контрол
Управлявайте климатика си отвсякъде по всяко време
Потребителска програма
Един бутон за потребителска програма, която настройвате сами.
Глас в приложението
Вграденото гласово управление осигурява удобство при управлението.
Настройка на ваканционен режим
Ваканционен режим с едно докосване, просто се наслаждавайте, без да се притеснявате.
Консумация на енергия
Следиш консумацията на електроенергия в реално време.
INVERTER PLUS
Интегрира TLFM инверторно управление, PID инверторно управление и A-PAM инверторно управление за постигане на интелигентно управление на климатика, като междувременно увеличава комфорта, надеждността и ефективната му работа.

TLFM инверторно управление
Управлението на инвертора TLFM, или Triple Linkage Frequency Modulation, използва 3 различни контрола на напрежението за управление за оптималната ефективност на работа при всяка фаза на честотата.
PID управление на инвертора
PID(или Proportion Integration Differentiation) управлението на инвертора максимизира работната честота преди достигане на желаната температура, а след това постоянно прави настройки в реално време, за да съответства температурата на въздуха в помещението с желаната .
A-PAM инверторно управление
A-PAM(Adoption-Pulse Amplitude Modulation) управлението на инвертора автоматично регулира напрежението на постоянния ток в съответствие с натоварването на компресора.
Енергоспестяващи характеристики
Inverter Plus постига висока работна ефективност при всички честотни фази. Производителността в режим на охлаждане/отопление е много по-висока.
Хладен, комфортен въздушен поток
Когато климатикът е включен, Inverter Plus достига желаната температура много по-бързо и я поддържа с прецизност от ±0,1 °C.
Надеждност
Inverter Plus регулира напрежението на постоянния ток, за да постигне стабилна работа между 120V-264V , което е подходящо за райони с колебания в напреженито.
WHISPERING AIR
Почувствайте вътрешно спокойствие
Случвало ли ви се е да бъдете обезпокоявани от шумния климатик, който бръмчи денонощно? През летните горещини мощният климатик не е достатъчен. Тихата работа е също толкова важна, за да имате вътрешно спокойствие. Насладете и на двете с Haier
Оптимизиран въздуховод
Входът за въздух е увеличен със 17%. Пространството между изпарителя и предния панел, както и изходът за въздух също са увеличени. Оптимизацията спомага за намаляване на шума.
Оптимизиран вентилатор с кръстосан поток
Ъгълът на наклона на вентилатора е оптимизиран на 25°, за да се гарантира по-концентриран въздушен поток, който да минимизира шума.
Специално електронно управление
Специалната електронна система за управление използва технологията на постояннотоковия инвертор A-PAM и постояннотоковия двигател на вентилатора. Тя осигурява възможност за високо статично налягане, за да се сведе до минимум шумът от работата на вътрешното тяло.
I FEEL - Интелигентен контрол на температурата с един бутон.
Определяйте температурата около вас с помощта на дистанционното управление, без значение къде се намирате в стаята. Така климатикът ще оптимизира своята работа въз основа на получената информацията от дистанционното, за да осигури по-добро усещане за климатизация.
Работата на климатика може да варира при различни условия на работа. Ако температурата в помещението е по-висока/ниска от очакваната, ще се чувствате некомфортно. I FEEL е най-малкото, което Haier може да направи, но има най-голямо значение за вашето преживяване

Вграден температурен сензор
С вградения температурен сензор с висока разделителна способност, дистанционното управление на климатика може прецизно да следи температурата наоколо.
Лесно управление
С натискане на бутона I FEEL на дистанционното управление климатикът получава данни за температурата в реално време и оптимизира условията на работа, за да съответства на желаната температура, зададена от потребителя
Комфортно изживяване
Функцията оптимизира работните условия на климатика, за да осигури въздушен поток с най-добрата температура, от която се нуждаете
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 2.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 3.200 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.650 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.800 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -25/43 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -25 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | AS25S2SF1FA-BH/1U25MEHFRA-1 |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 9000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 2.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 3.200 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4.6 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 8.5 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 0.650 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ.: | 0.800 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -25/43 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -25 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ: | 1 L/hr |
| UVC ЛАМПА ПРОТИВ ВИРУСИ И БАКТ: | Да |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 16/53 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 59 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 600 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 856/300/197 MM |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 800/553/275 MM |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 9.5 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 27.6 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |























