| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 4.000 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.830 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.000 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -15/43°C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -22 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | QE35XV4EG/AS35XV4EW |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 4.000 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 5.1 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 8.5 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 0.830 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -15/43°C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -22 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ: | 1 L/hr |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 18/55 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 65 dB |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 877/301/194 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 10 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6926597759418 |


























