| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.000 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.545 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.345 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -15/45 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | AS50XS1GW/KB50XS1GG |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 5.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 5.000 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 6.1 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 1.545 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -15/45 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 31/60 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 63 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 750 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 943/300/225 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 810/585/280 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 11 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 34 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6926597759838 |























