| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.200 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 3.300 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.970 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.870 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -15/45 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | AS35MR0BW/KB35MR0BG |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 3.200 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 3.300 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 6.4 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 0.970 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -15/45 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 24/59 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 62 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 450 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 833/256/203 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 780/540/260 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 7.7 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 25 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6926597759784 |
























