| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 6.810 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 6.870 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.257 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 2.090 KW |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | TAC-24CHSD/KEI |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 24000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 6.810 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 6.870 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 6.1 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 2.257 KW |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| ПЛАЗМЕН ФИЛТЪР: | Не |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 40/54 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 67 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 980 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 13 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 46 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
















