| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 5.300 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL) | 5.900 KW |
| ENERGY CLASS COOLING | A+++ |
| ENERGY CLASS HEATING | A++ |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 1.468 KW |
| POWERCONSHEATING | 1.475 KW |
| TEMPERATURE RANGE COOLING | -25/50 °C |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO | -25 °C |
| WI-FI | Yes |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | AS50SDBHRA-MWV/1U50KEBFRA-SH |
| CAPACITY COOLING (BTU/h): | 18000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL): | 5.300 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL): | 5.900 KW |
| SEASONAL COEFFICIENT SCOP: | 4.6 |
| SEASONAL COEFFICIENT SEER: | 8.51 |
| ENERGY CLASS COOLING: | A+++ |
| ENERGY CLASS HEATING: | A++ |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING: | 1.468 KW |
| TEMPERATURE RANGE COOLING: | -25/50 °C |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO: | -25 °C |
| BACTERIA KILLING FILTER: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| AUTO RESTART: | Yes |
| SELFCL.STERILIZ.INDOOR UNIT: | Yes |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX: | 28/60 dB |
| NOISE LEV.OUTSIDE UNIT: | 65 dB |
| AIR CIRCULATION (M3/H): | 830 |
| DIMENSIONS W/H/D(INDOOR UNIT): | 883/322/221 MM |
| DIMENSIONS W/H/D(OUTDOOR UNIT): | 820/642/306 MM |
| WEIGHT INSIDE UNIT: | 12.8 |
| WEIGHT OUTSIDE UNIT: | 36.3 |
| REFRIGERANT TYPE: | R32 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6932063881873 |





























