| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 3.500 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL) | 3.700 KW |
| ENERGY CLASS COOLING | A+++ |
| ENERGY CLASS HEATING | A++ |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 1.057 KW |
| POWERCONSHEATING | 1.085 KW |
| TEMPERATURE RANGE COOLING | -25/50 °C |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO | -25 °C |
| WI-FI | Yes |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | AS35SBBHRA-MWV/1U35DEBFRA-SH |
| CAPACITY COOLING (BTU/h): | 12000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL): | 3.500 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL): | 3.700 KW |
| SEASONAL COEFFICIENT SCOP: | 4.6 |
| SEASONAL COEFFICIENT SEER: | 8.51 |
| ENERGY CLASS COOLING: | A+++ |
| ENERGY CLASS HEATING: | A++ |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING: | 1.057 KW |
| TEMPERATURE RANGE COOLING: | -25/50 °C |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO: | -25 °C |
| BACTERIA KILLING FILTER: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| AUTO RESTART: | Yes |
| SELFCL.STERILIZ.INDOOR UNIT: | Yes |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX: | 20/60 dB |
| NOISE LEV.OUTSIDE UNIT: | 63 dB |
| AIR CIRCULATION (M3/H): | 630 М3/Ч |
| DIMENSIONS W/H/D(INDOOR UNIT): | 812/203/296 MM |
| DIMENSIONS W/H/D(OUTDOOR UNIT): | 753/549/275 MM |
| WEIGHT INSIDE UNIT: | 8.8 KG |
| WEIGHT OUTSIDE UNIT: | 24 KG |
| REFRIGERANT TYPE: | R32 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6932063881866 |

























