| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.600 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.290 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.510 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -20/50 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | CL6001iU W 53 E/CL6001i 53 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 5.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4.3 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 8.5 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 1.290 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -20/50 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 26/59 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 65 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 685 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 965/319/239 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 890/673/342 ММ |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4062321441425 |




















