| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 2.650 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 2.700 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.810 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.720 KW |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | AS09IN / AS09OUT |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 9000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 2.650 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 2.700 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 6.5 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 0.810 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ.: | 0.720 KW |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 53 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 61 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 600 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 8 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 23 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6590925343336 |






