| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 6.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 7.200 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.300 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 2.300 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -15/48 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | AS24IN/AS24OUT-5 |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 24000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 6.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 7.200 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 6.1 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 2.300 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -15/48 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -15 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ: | 3 L/hr |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 64 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 63 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 1310 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 1082/330/233 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 825/655/310 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 13 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 31.5 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6592467243297 |














