| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 4.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.500 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -15/46°C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | TOSHIBA |
| МОДЕЛ: | RAS-16J2AVSG-E1/RAS-B16N4K |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 16000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 4.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 5.500 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4.6 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 7.8 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A++ |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -15/46°C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| ПЛАЗМЕН ФИЛТЪР: | Да |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 22/45 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 43 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 730 3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 987/300/210 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 780/550/290 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 12 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 33 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8855169061452 |















