| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 4.200 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.870 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.280 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -15/46 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| Марка | TOSHIBA |
| МОДЕЛ: | RAS-B13J2FVG-E/RAS-13J2AVSG-E1 |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 13000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 4.200 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4.7 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 7 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 0.870 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -15/46 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -15 °C |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 53 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 60 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 552 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 700/600/220 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 780/550/290 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 16 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 30 KG |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8855169078726 |















