| РЕЗОЛЮЦИЯ | 20.2 MPx |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 4 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| ЦИФРОВО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 4 |
| Марка | CANON |
| МОДЕЛ: | POWERSHOT G7X III BK |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 20.2 MPx |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 4 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.6 см |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 1" CMOS |
| ЦИФРОВО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 4 |
| ISO: | 125-12800 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | NB-13L |
| СТАБИЛИЗАЦИЯ: | ОПТИЧНА |
| ВОДОУСТОЙЧИВ: | Не |
| WI-FI: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ВИДЕО КЛИП: | 4K |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8714574659138 |









