| БРОЙ ПРОГРАМИ | 5 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 4 |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CP 6E51LW |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 6 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | D |
| НИВО НА ШУМА: | 51.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 5 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 4 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 55.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 6.5 L |
| ВИСОЧИНА: | 44.00 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 50.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6925777874316 |














