| БРОЙ ПРОГРАМИ | 6 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 5 |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MTD55S500W-CZ |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 8 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 49.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 6 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 5 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ДОПЪЛНИТЕЛНО ИЗСУШАВАН: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:40 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 72.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 8.0 L |
| ВИСОЧИНА: | 60.00 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.20 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6939962622019 |

















