| ТИП КОМПРЕСОР | МАСЛЕН |
| МАКС.НАЛЯГАНЕ | 8 bar |
| ОБЕМ НА СЪДА | 24.00 L |
| ВХОДЯЩ ДЕБИТ | 222 l/min |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | STANLEY |
| МОДЕЛ: | D211/8/24S |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП КОМПРЕСОР: | МАСЛЕН |
| МАКС.НАЛЯГАНЕ: | 8 bar |
| ОБЕМ НА СЪДА: | 24.00 L |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1500 W |
| ВХОДЯЩ ДЕБИТ: | 222 l/min |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 23.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8016738763973 |







