| МОЩНОСТ W | 2500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 25.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | AIRELEC |
| МОДЕЛ: | TACTIC WIFI 2500W |
| МОЩНОСТ W: | 2500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 25.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 4 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3465700051481 |










