| МОЩНОСТ W | 1600.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 20.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Не |
| Марка | CLIMASTAR |
| МОДЕЛ: | OPTIMUS БЯЛ |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 1600.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 20.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP 24 |
| WI-FI: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Не |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 30.00 см |
| ШИРИНА: | 53.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 13.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ РЕЛЕФ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | ADDITIONALEXTRAS |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 8435354603447 |

















