| MAXPOWER-W | 1600.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 20.00 m² |
| WORK LEVELS | 2 |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | No |
| Brand | CLIMASTAR |
| MODEL: | OPTIMUS БЯЛ |
| CONVECTOR TYPE: | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W: | 1600.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 20.00 m² |
| WORK LEVELS: | 2 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| MOISTURE RESISTANCE: | IP 24 |
| WI-FI: | No |
| DISPLAY: | No |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER: | No |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN: | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | No |
| HEIGHT: | 30.00 см |
| WIDTH: | 53.00 см |
| LENGTH: | 13.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ РЕЛЕФ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | ADDITIONALEXTRAS |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 8435354603447 |


















