| MAXPOWER-W | 700.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 30.00 m² |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | AENO |
| MODEL: | GH2S |
| CONVECTOR TYPE: | WALL MOUNTED |
| MAXPOWER-W: | 700.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 30.00 m² |
| THERMOSTAT: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D): | 36.6x100x1.1cm |
| HEATING AREA: | 30m2 |
| ADDITIONAL EXTRAS: | Wi-Fi, смарт управление |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5903282319264 |























