| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 15.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Не |
| Марка | DIMPLEX |
| МОДЕЛ: | DX522T 2000W |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 15.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP 20 |
| WI-FI: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ТАЙМЕР: | Не |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Не |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 44.30 см |
| ШИРИНА: | 58.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 23.30 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | ADDITIONALEXTRAS |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4015627380875 |








