| ХАРД ДИСК | 32GB |
| ИГРА В КОМПЛЕКТА | ANIMAL CROSSING NEW HORIZONS |
| ДИСПЛЕЙ | 5.5" CAPACITIVE, 1280 x 720 |
| Марка | NINTENDO |
| МОДЕЛ: | SWITCH LITE + ANIMAL CROSSING |
| ПРОЦЕСОР: | NVIDIA TEGRA X1 OCTA-CORE |
| ГРАФИЧЕН ПРОЦЕСОР: | NVIDIA GM20B MAXWELL |
| ПАМЕТ: | 4 GB LPDDR4 |
| ХАРД ДИСК: | 32GB |
| BLUETOOTH: | Да |
| ВХОДОВЕ: | USB |
| ИЗХОДИ: | HEADPHONES OUT |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac) |
| ИГРА В КОМПЛЕКТА: | ANIMAL CROSSING NEW HORIZONS |
| ДИСПЛЕЙ: | 5.5" CAPACITIVE, 1280 x 720 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5949106280952 |


