| КАПАЦИТЕТ | 25.00 L |
| ВИСОЧИНА | 55.30 см |
| ШИРИНА | 22.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 35.30 см |
| Марка | CHIEMSEE |
| МОДЕЛ: | JUMPER S |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ТИП ЗАКЛЮЧВАНЕ: | ЦИП |
| КАПАЦИТЕТ: | 25.00 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 55.30 см |
| ШИРИНА: | 22.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 35.30 см |
| EAN | 4053204063179 |







