| CAPACITY | 25.00 L |
| HEIGHT | 55.30 см |
| WIDTH | 22.00 см |
| LENGTH | 35.30 см |
| Brand | CHIEMSEE |
| MODEL: | JUMPER S |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 1 |
| MATERIAL: | POLYESTER |
| LOCK TYPE: | ZIPPER |
| CAPACITY: | 25.00 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 55.30 см |
| WIDTH: | 22.00 см |
| LENGTH: | 35.30 см |
| EAN | 4053204063179 |







