| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ШАГРЕН |
| ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| ШИРИНА | 600.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 150.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ICK8660 ДЯСНА 80Х60 СМ. |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ШАГРЕН |
| ДЪЛЖИНА: | 800.00 мм |
| ШИРИНА: | 600.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 150.00 мм |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК: | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛ ВАЛВИДА И СИФОН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354215261 |




