| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИКСИТ |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ШИРИНА | 510.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 210.00 мм |
| Марка | FAT |
| МОДЕЛ: | 227 ГРАНИКСИТ |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | ГРАНИКСИТ |
| ДЪЛЖИНА: | 600.00 мм |
| ШИРИНА: | 510.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 210.00 мм |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ПРЕЛИВНИК: | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| EAN | 3800961020256 |







