| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ИНОКС |
| ПОКРИТИЕ | ГЛАДКО |
| ДЪЛЖИНА | 650.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 190.00 мм |
| Марка | TEKA |
| МОДЕЛ: | SUPER BOWL 1C 65X50X19 ДЯСНА |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | ИНОКС |
| ПОКРИТИЕ: | ГЛАДКО |
| ДЪЛЖИНА: | 650.00 мм |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 190.00 мм |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК: | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЯ НА МАТЕРИАЛ |
| EAN | 8421152030882 |






