
KitchenAid e първия изобретен домакински миксер и пуснат на пазара през далечната 1919г. в САЩ. Оттогава досега, непрекъснато се обновява с нови фунции и приложения. Част от флагман-серията на KitchenAid под името Artisan®. Уникалният дизайн, здравата металната конструкция и типичните функции на професионално устройство, правят този миксер безпроблемно интегриран и незаменим елемент от всяка кухня, винаги готов да изпълнява и най-трудните задачи. Проектиран да осигурява отлична производителност и висока устойчивост във времето, мултифункционалния миксер Artisan® е най-тихата машина в своя клас, идеален за тези, които искат по-висока мощност на двигателя, подобрена способност за смесване и по-голяма творческа свобода, чрез десетките аксесоари, които са разположение.
Със своя Direct Drive мотор, миксера изумява с ефективност до 16% повече, в сравнение с подобни модели, предава повече мощност към оста на въртене, със значително по-ниска консумация на енергия. Патентована от KitchenAid главина за закрепване на аксесоари, е специално проектирана да работи с повечето аксесоари, независимо от годината на производство на устройството. Можете да използвате най-новите аксесоари, дори и с миксер купен преди много години и може да се насладите на гъвкавостта и ефективността на 90-годишен опит. Нищо не е твърде трудно за миксер Artisan®: да месите различни видове тесто (меки, средни и твърди), мелене и приготвяне на месо, зеленчуци и плодове, прясна паста, шейкове, сокове и дори сладолед. Всичко се прави само чрез поставяне на подходящия аксесоар. И ще разкрием една тайна: този невероятен миксер може да приготви от най-малките обеми, до най-големите, поради плнетарното движението на бъркалките е в купата.


- Мощност: 300W
- Максимална скорост на въртене: 220 / min ;
- Минимална скорост на въртене: 58 / min ;
- Вместимост на купата: 4.8L ;
- Вид контрол на скоростта: хибридно електронен;
- Размери: 36 x 24 x 37 cm ;
- Тегло: 10.4 kg ;
- Купа с ергономична дръжка от инокс с вместимост 4.8l
- Допълнителна купа от инокс с вместимост 3.0l
- Телена бъркалка от неръждаема стомана с пръстен за монтиране от алуминий
- Плоска бъркалка от алуминий с незалепващо полимерно покритие
- Кука за тесто от алуминий с незалепващо полимерно покритие
- Бъркалка със силиконов ръб, от алуминий с незалепващо полимерно покритие
- Капак против разливане с отвор за добавяне на съставки

| МОЩНОСТ | 300 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 10 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 4.80 L |
| Марка | KITCHENAID |
| МОДЕЛ: | 5KSM175PSEAC |
| ТИП: | КУХНЕНСКА МАШИНА |
| МОЩНОСТ: | 300 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 10 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 4.80 L |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 12.750 kg |
| EAN | 5413184120627 |











