| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО | 10.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТЪКЛО |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | KT10ORAB |
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО: | 10.00 kg |
| МАТЕРИАЛ: | СТЪКЛО |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.000 kg |
| EAN | 3838782069604 |







i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО | 10.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТЪКЛО |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | KT10ORAB |
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО: | 10.00 kg |
| МАТЕРИАЛ: | СТЪКЛО |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.000 kg |
| EAN | 3838782069604 |