| WEIGHT CAPACITY | 10.00 kg |
| MATERIAL | GLASS |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | KT10ORAB |
| WEIGHT CAPACITY: | 10.00 kg |
| MATERIAL: | GLASS |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.000 kg |
| EAN | 3838782069604 |







i
"" Today
| WEIGHT CAPACITY | 10.00 kg |
| MATERIAL | GLASS |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | KT10ORAB |
| WEIGHT CAPACITY: | 10.00 kg |
| MATERIAL: | GLASS |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.000 kg |
| EAN | 3838782069604 |