| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО | 5.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТЪКЛО |
| КУПА | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ | 1x3V CR2032 |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | KSC-2027 |
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО: | 5.00 kg |
| МАТЕРИАЛ: | СТЪКЛО |
| КУПА: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПАНЕЛ СЪС СЕНЗОРНИ БУТОНИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| КУКА ЗА ОКАЧВАНЕ: | Не |
| ИНДИКАЦИЯ ЗА ИЗТОЩЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| Размери: | 1.5X15X20CM |
| ЦВЯТ: | МНОГОЦВЕТНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.500 kg |
| EAN | 3800139278090 |




