| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ШИРИНА | 600.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 500.00 мм |
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ: | РАХОВЕЦ 60 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | ПДЧ |
| ЦВЯТ: | ДЪБ СОНОМА |
| ДЪЛЖИНА: | 600.00 мм |
| ШИРИНА: | 600.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 500.00 мм |









15.00 € / 29.34 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ШИРИНА | 600.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 500.00 мм |
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ: | РАХОВЕЦ 60 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | ПДЧ |
| ЦВЯТ: | ДЪБ СОНОМА |
| ДЪЛЖИНА: | 600.00 мм |
| ШИРИНА: | 600.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 500.00 мм |