| РАЗМЕР СМ | 13.00 см |
| Марка | LAMART |
| МОДЕЛ: | LT7027 |
| МОДЕЛ: | LT7027 |
| РАЗМЕР СМ: | 13.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА,МЕТАЛ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 1.500 L |
| EAN | 8590669209750 |







| РАЗМЕР СМ | 13.00 см |
| Марка | LAMART |
| МОДЕЛ: | LT7027 |
| МОДЕЛ: | LT7027 |
| РАЗМЕР СМ: | 13.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА,МЕТАЛ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 1.500 L |
| EAN | 8590669209750 |