| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 9 8940HX |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | До 5.3 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | МАТОВ, 165 Hz, G-SYNC |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX5070 TI |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | ROG STRIX G16 G614PR-RV022W |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 2.500 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN 9 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 9 8940HX |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | До 5.3 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | МАТОВ, 165 Hz, G-SYNC |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1200 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX5070 TI |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 12 GB GDDR7 |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB-A 3.2, 2x USB-C 4 |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, LAN |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4 CELL 90 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | ECLIPSE GRAY |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711387980422 |

































