| ТИП | УЛТРАБУК |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | APPLE M5 10-CORE CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 14.2 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LIQUID RETINA XDR |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | APPLE 10 CORE GPU |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | MAC OS |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | 14" M5 10C 32 1TB |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.550 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | APPLE M5 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | APPLE M5 10-CORE CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.2 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LIQUID RETINA XDR |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 3024x1964 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | APPLE 10 CORE GPU |
| УЕБ КАМЕРА: | 12 MP Center Stage |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 3x Thunderbolt 4 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | MAC OS |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 72.4 Wh Li-Polymer |
| ЦВЯТ: | SPACE BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MJ3D4ZE/A |
| EAN | 195951162171 |



























