| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I9-14900HX |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 18.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | до 5.8 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | ROG NEBULA HDR DISPLAY |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX4090 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 PRO |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | G834JYR-R6088X |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 3.100 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i9 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I9-14900HX |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 18.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | до 5.8 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | ROG NEBULA HDR DISPLAY |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2560x1600 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX4090 |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 16 GB GDDR6 |
| УЕБ КАМЕРА: | 720p |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB 3.2,USB-C,Thunderbolt 4 |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 PRO |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | LAN, AUX |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 90 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | OFF BLACK |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711387431474 |

































