| ТИП | УЛТРАБУК |
| RAM | 36 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | APPLE M4 MAX 14-CORE CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 14.2 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LIQUID RETINA XDR |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | APPLE 32 CORE GPU |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | MAC OS |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | 14" M4M 14C 36/1T SL |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| RAM: | 36 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.620 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | APPLE M4 MAX |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | APPLE M4 MAX 14-CORE CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.2 " |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | UNIFIED MEMORY |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LIQUID RETINA XDR |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 3024x1964 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | APPLE 32 CORE GPU |
| УЕБ КАМЕРА: | 12MP Center Stage |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 3x THUNDERBOLT 5 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, SDXC CARD READER |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | MAC OS |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 72.4 Wh LI-POLYMER |
| ЦВЯТ: | SILVER |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MX2G3ZE/A |
| EAN | 195949874581 |






















