| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 8 GB |
| SSD | 128 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CELERON N4500 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 2.8 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL UHD GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 HOME S |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | AL15-32P-C9NT NX.DJXEX.002 |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 8 GB |
| SSD: | 128 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.600 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CELERON |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CELERON N4500 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 2.8 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR4 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, МАТОВ |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1080 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL UHD GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 720p + Privacy Shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ac, Bluetooth 5.2 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 3x USB-A 3.2, 1x USB-C |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, Micro SD Card Reader |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 HOME S |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Не |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 45 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | SILVER |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711474891952 |






















