| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 24 GB |
| SSD | 512 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | APPLE M4 PRO 14-CORE CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 16.2 " |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | APPLE 20 CORE GPU |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | MAC OS |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | 16" M4P 14C 24/512 SL |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 24 GB |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 2.140 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | APPLE M4 PRO |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | APPLE M4 PRO 14-CORE CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 16.2 " |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | UNIFIED MEMORY |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LIQUID RETINA XDR |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 3456x2234 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | APPLE 20 CORE GPU |
| УЕБ КАМЕРА: | 12MP Center Stage |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 3x THUNDERBOLT 5 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, SDXC CARD READER |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | MAC OS |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 100 Wh LI-POLYMER |
| ЦВЯТ: | SILVER |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MX2T3ZE/A |
| EAN | 195949868009 |


























