| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 64 GB |
| SSD | 2000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN AI 9 HX 370 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | До 5.1 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX5070 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 PRO |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | ProArt P16 H7606WP-RJ162X |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 64 GB |
| SSD: | 2000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.850 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN AI 9 HX |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN AI 9 HX 370 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | До 5.1 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5X |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 3K OLED, ЛЪСКАВ, TOUCH, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2880x1800 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX5070 |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 8 GB GDDR7 |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + IR |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB 3.2, 2x USB-C (3.2+4.0) |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, SD Card Reader |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 PRO |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 90 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | NANO BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711636260398 |





































