| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 128 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN AI MAX+ 395 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 13.3 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.1 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | AMD RADEON 8060S GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 PRO |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | ProArt HN7306EAC-LX041X |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 128 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.390 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN AI MAX+ |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN AI MAX+ 395 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 13.3 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.1 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5X |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, ЛЪСКАВ, TOUCH |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2880x1800 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | AMD RADEON 8060S GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + IR |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1x USB-A 3.2, 2x USB-C 4.0 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, Micro SD Card Reader |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 PRO |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 73 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | NANO BLACK |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711636373166 |




































