| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 24 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 170 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.75 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | AMD RADEON GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | Не |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | M1502NAQ-BQ084 |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 24 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.700 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 170 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.75 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | МАТОВ |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1080 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | AMD RADEON GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 720p + Privacy shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 2xUSB-C |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, FPS |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 3-CELL 42 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | COOL SILVER |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711636340755 |
































