| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 7735HS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.75 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | AMD RADEON 680M GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Slim 5 16ARP10 83HU000SBM |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.850 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 7735HS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.75 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, МАТОВ |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1200 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | AMD RADEON 680M GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + Privacy Shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB 3.2, 2x USB-C 3.2 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, microSD Card Reader |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 3-CELL 60 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | COSMIC BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 198156598622 |





























