| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 7430U |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.3 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | AMD RADEON GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | MSI |
| МОДЕЛ: | MODERN 15 B7M 9S7-15HK12-456 |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.750 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN 5 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 7430U |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.3 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR4 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | МАТОВ |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1080 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | AMD RADEON GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 720p |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.2, 1xUSB-C |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, MICRO SD CARD READER |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 3-CELL 39.3Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | CLASSIC BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711377291934 |





























