| ТИП | УЛТРАБУК |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 256 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | APPLE M3 8-CORE CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 13.6 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LIQUID RETINA |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | APPLE 8 CORE GPU |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | MAC OS |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | 13.6" M3 8/16/256 MDN |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 256 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.200 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | APPLE M3 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | APPLE M3 8-CORE CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 13.6 " |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | UNIFIED MEMORY |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LIQUID RETINA |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2560x1664 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | APPLE 8 CORE GPU |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p FaceTime HD |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x THUNDERBOLT 4 |
| HDMI: | Не |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | MAC OS |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 52.6 Wh LI-POLYMER |
| ЦВЯТ: | MIDNIGHT |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MC8K4ZE/A |
| EAN | 195949902611 |


























